Mājas > apkalpošana > Kāpēc izvēlēties YUANDA PSA skābekļa ģeneratoru

YDGET.com veltīt nodarbojas ar ražošanu, piegādi un ekspertu   ekskluzīvs PSA skābekļa rūpnīcu klāsts, kas ir pilnībā automātisks un prasa zemas paaudzes izmaksas. Šie augi ir ļoti vajadzīgi stikla rūpniecībā, degošās rūpniecības nozarēs un tērauda rūpniecībā. Mēs piedāvājam patrons uzticamus un viegli uzstādīt augstas efektivitātes augus. Šie augi iet caur dažādu kvalitātes pārbaudes procesu, nodrošinot vislabāko rezultātu pēc klienta beigām. Klients var izmantot šos kvalitatīvos augus atbilstoši savām vajadzībām un prasībām.
* Augsta skābekļa tīrība
PSA skābekļa ģeneratoru iekārtas ļauj ražot augstas tīrības skābekli no saspiestā gaisa. Šo skābekļa tīrību var nodrošināt arī kriogēnās sistēmas, taču tās ir ievērojami sarežģītākas un attaisnojamas tikai ar lieliem patēriņa apjomiem. Skābekļa ģeneratori izmanto z MS (zoliet molekulāro sietu) tehnoloģiju, lai nodrošinātu nepārtrauktu augstas skābekļa patēriņu un ir pieejami ar iekšējiem kompresoriem vai bez tiem.
* Zemas ekspluatācijas izmaksas
Aizstājot novecojušas gaisa sadales iekārtas, slāpekļa ražošanas ietaupījumi pārsvarā pārsniedz 50%. [Vajadzīgs citāts]
Skābekļa ģeneratoru radītā skābekļa neto izmaksas ir ievērojami mazākas nekā pudelēs pildītas vai sašķidrinātā skābekļa izmaksas.
* Skābekļa ģeneratori mazāk ietekmē vidi
Skābekļa gāzes radīšana ir ilgtspējīga, videi draudzīga un energoefektīvāka pieeja, lai nodrošinātu tīru, tīru, sausu skābekļa gāzi. Salīdzinot ar enerģiju, kas vajadzīga kriogēnas gaisa separācijas iekārtām, un enerģiju, kas nepieciešama šķidrā skābekļa transportēšanai no iekārtas uz iekārtu, radītais skābeklis patērē mazāk enerģijas un rada daudz mazāk siltumnīcefekta gāzu.

 

Yuanda KOB sērija PSA skābekļa ģenerators
3.1 Specifikācija:
1) Tīrība: 28 ~ 95%
2) jauda: 1 ~ 3000Nm3 / h
3) Spiediena izmešana: 0.1 ~ 0.6Mpa (pieejams arī 0.6 ~ 15.0MPa)
4) Rasas punkts: <>
5) Tips: Skid-Mounted
6) Preču zīme: Yuanda
7) Izcelsme: Hangzhou, Zhejiang, Ķīna
8) Piegāde: 20-50 dienas
3.2 Produkta īpašības
1. Pilnīga automatizācija
Visas sistēmas ir paredzētas neatliekamai darbībai un automātiskai skābekļa patēriņa korekcijai.
2. Mazākas telpas prasības
Dizains un instrumenti padara ražotnes izmēru ļoti kompaktu, montāžu uz sliedēm, saliekamās un piegādā no rūpnīcas.

3. Ātra palaišana
Uzsākšanas laiks ir apmēram 30 minūtes, lai iegūtu vēlamo skābekļa tīrību. Tātad šīs vienības var ieslēgt un izslēgt atkarībā no pieprasījuma par skābekli izmaiņām.
4. Augsta uzticamība
Tas ir ļoti uzticams nepārtrauktai un vienmērīgai darbībai ar pastāvīgu skābekļa tīrību. Augu pieejamības laiks vienmēr ir labāks par 93%.
5. Zeolīta molekulāro sietu dzīve
Paredzētā ceolīta molekulāro sietu dzīve ir vairāk nekā 10 gadus, ti, skābekļa rūpnīcas viss dzīves laiks. Tāpēc nav jāmaina izmaksas.
6. Zems ieguldījums un enerģijas patēriņš
7. Vienkārša darbība un apkope
3.3. Funkcionālās specifikācijas:
1. Sistēma pieņem vienu klikšķi sākuma veidā, gaisa kompresors, ledusskapja žāvētājs, Adsportion žāvētājs, Generator sāks strādāt pēc programmas pa vienam.
2. Skābekļa ģenerators, kas aprīkots ar nekvalificētu skābekļa gāzes brīdinājuma signālu un automātisku izplūdi, tad var pārliecināties, ka viss skābeklis, kas nonāk cauruļvadā, ir labs.
3. Skābekļa ģenerators, kas aprīkots ar krāsainu skārienekrānu no "Siemens Germany", var parādīt darbības režīmu, tīrību, spiedienu un slāpekļa likmi visā sistēmas tīklā tiešsaistē; tā var arī atgādināt uzturēšanas laiku, reģistrēt trauksmes trauksmi , lejupielādēt ekspluatācijas datus.