Mājas > apkalpošana > Pievienotās vērtības pakalpojumi

YDGET kvalitātes kontrole

YUANDA Gas Enigineering & Technology Jūs varat būt pārliecināts par YDGET risinājuma kvalitāti. YUANDA izmanto tikai labākos piegādātājus un komponentus. Un visus slāpekļa ģeneratorus pārbauda un pasūtīja profesionāli eksperti, lai pārliecinātos, vai viss ir kvalificēts pirms rūpnīcas atstāšanas.


YDGET garantija

Preču garantijas periods no YDGET ir 360 dienas kopš uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pabeigšanas dienas vai 420 dienas pēc preču saņemšanas, atkarībā no tā, kas notiek agrāk.


YDGET serviss un atbalsts

YDGET piedāvā virkni pakalpojumu, kas palīdzēs jums maksimāli palielināt jūsu ieguvumus. Lai nodrošinātu maksimālu ērtību, mēs piedāvājam fiksētas cenas pakalpojumu līgumu, kas pamatojas uz darbības laiku vai kalendāru

laiks. Protams, visi klienti var jebkurā laikā piezvanīt mums. Mēs vienmēr esam vairāk nekā gatavi jums palīdzēt.

1) Konsultācijas

Palīdzība pašpalīdzībai, pieredzes apmaiņai un individuālam atbalstam.

Ja jums ir jautājumi par rūpnīcas darbību vai nepieciešama kāda problēma, mēs sniedzam padomu vai nu pa tālruni, vai rakstiski. Tiešais kontakts ar jums ir ļoti svarīgs mums, jo tas ir pamats pastāvīgai sadarbībai kā partneriem abām pusēm.

2) nodošana ekspluatācijā

Sistemātisks, noņemot konstrukcijas galīgo pieņemšanu pareizai ekspluatācijai un garantētām funkcijām. Tas ietver plašas ekspluatācijas pārbaudes, profesionālu uzpildīšanu ar adsorbentiem un katalizatoriem, pareizu iedarbināšanu, optimālu darba parametru iestatīšanu un visu drošības funkciju pārbaudi. Tajā pašā laikā mēs apmācām jūsu apkalpojošo personālu par iekārtas funkcijām un darbību.

3) rezerves daļu serviss

Visā pasaulē, ātri un zemu cenu visā jūsu rūpnīcas ekspluatācijas laikā. Mūsu piegādāto augu sastāvdaļu atšķirīgā marķēšana ļauj mums skaidri noteikt pieprasītās rezerves daļas. Mēs piegādājam jums produktus, kas paredzēti ilgstošai ekspluatācijai un ekonomiskai efektivitātei.

Lai veiktu izmaiņas un paplašinājumus, mēs meklējam optimālāko un ekonomisko risinājumu jūsu individuālajam mērķim.

4) apkope / labojumi

Regulāra pārbaude un apkope nodrošina pastāvīgu darbību, izvairās no bojājumiem un novērš negaidītus traucējumus. Veicot apkopes / pārskata darbus, mēs pārbaudām visas atbilstošās sastāvdaļas funkcijai un stāvoklim, apmaiņas defektiem, lietojamām un nodilumām detaļām, un pēc tam optimāli pielāgotu jūsu iekārtu atbilstoši konkrētajiem darba apstākļiem. Atkarībā no auga lieluma un

darba apjoms, mūsu pakalpojumu klāsts ietver arī detalizētu pārskatīšanu, kā arī līgumslēdzēju koordināciju un uzraudzību. Protams, mēs piegādājam tehniskās apkopes dokumentāciju ziņojuma un rezerves daļu ieteikumu veidā, un mēs saskaņojam mūsu grafikus atbilstoši jūsu prasībām.

5) Apmācība

Zināšanas par personālu.

Ekspluatācija, apkope un remonts, elektriskās mērīšanas un kontroles iekārtas vai procesu inženierija - mēs piedāvājam speciālus apmācību mūsu ekspertiem. Neatkarīgi no tā, vai vietā, kas strādā ar pašu rūpnīcu, vai arī mūsu telpās, mēs koncentrējamies uz saviem jautājumiem un problēmām.