Mājas > Jaunumi > Saturs

Kas ir PSA slāpekļa ģenerators

Jun 13, 2020

PSA ir jauna gāzu atdalīšanas tehnoloģija. Tās princips ir izmantot molekulāro sietu, lai atdalītu gāzes maisījumu ar starpību" adsorbcijas" dažādu gāzes molekulu darbība. Tas izmanto gaisu kā izejvielu un izmanto ļoti efektīvu un ļoti selektīvu cietu adsorbentu. Slāpekļa un skābekļa selektīvā adsorbcija atdala slāpekli un skābekli no gaisa. PSA slāpekļa ģenerators galvenokārt sastāv no piecām daļām:

PSA

Saspiesta gaisa attīrīšanas sistēma

Saspiesta gaisa attīrīšanas sistēma sastāv no cauruļvada filtra, saldēšanas žāvētāja, smalkā filtra, īpaši smalkā filtra, aktīvās ogles attaukošanas līdzekļa, automātiskā notekūdeņu vārsta, lodveida vārsta utt. Tas ir oglekļa molekulu sijāšanai. Tā kā saspiestais gaiss, ko nodrošina gaisa kompresors, parasti satur nelielu daudzumu eļļas, ūdens un putekļu daļiņu, šie piemaisījumi samazina oglekļa molekulārā sieta adsorbcijas spēju, tāpēc pirms ieiešanas saspiestajam gaisam ir jābūt atūdeņotam, atūdeņotam un atūdeņotam. skābekļa-slāpekļa atdalīšanas sistēma.


Gaisa uzkrāšanas tvertņu sistēma

Gaisa uzkrāšanas tvertņu sistēma sastāv no gaisa uzkrāšanas tvertnes, drošības vārsta, globusa vārsta, lodveida vārsta, spiediena mērītāja un tā tālāk. Gaisa uzkrāšanas tvertņu sistēmas funkcija nodrošina, ka skābekļa-slāpekļa atdalīšanas sistēma vienmērīgi izmanto gāzi. Kad tiek pārslēgta skābekļa un slāpekļa atdalīšanas sistēma, tiek novērsts, ka momentānais gaisa plūsmas ātrums ir pārāk ātrs, kas ietekmē gaisa attīrīšanas efektu, uzlabo saspiestā gaisa kvalitāti, kas nonāk adsorbētājā, un pagarina molekulārā sieta kalpošanas laiku. Tajā pašā laikā, ieslēdzot adsorbcijas torni, tas arī nodrošina PSA skābekļa un slāpekļa atdalīšanas ierīci ar lielu daudzumu saspiesta gaisa, kas nepieciešams straujam spiediena palielinājumam īsā laikā, lai spiediens adsorbcijas tornī ātri paaugstinātos līdz darba spiediens, nodrošinot uzticamu un stabilu aprīkojumu. skriet.


Skābekļa un slāpekļa atdalīšanas sistēma

Skābekļa un slāpekļa atdalīšanas sistēmu veido adsorbcijas tornis, tornī iepildīts oglekļa molekulārais siets, pneimatiskais vārsts, trokšņa slāpētājs, droseļvārsts, kompresijas cilindrs un manometrs. Gaisa atdalīšanas galvenā sastāvdaļa ir skābekļa un slāpekļa atdalīšanas sistēma. Tās galvenais korpuss ir divi adsorbcijas torņi, kas piepildīti ar oglekļa molekulāro sietu. Kad tīrs saspiests gaiss nonāk adsorbcijas tornī, oglekļa molekulu siets O {{2}}, CO {{2}} un pēdas H {{2}} O , un slāpeklis tiek izvadīts no izplūdes gala. Kļūstiet par slāpekli. Kad viens tornis absorbē slāpekli, otrs tornis izvada O {{2}}, CO {{2}} un H {{2}} O, kas adsorbēts molekulārā sijā no mikroporām dekompresijas ceļā, lai panāktu molekulārā sieta reģenerācijas desorbciju. Abi torņi pārmaiņus veic adsorbciju un reģenerāciju un nepārtraukti izvada slāpekli.


Slāpekļa buferšķīduma sistēma

Slāpekļa buferu sistēma sastāv no bufera tvertnes, plūsmas mērītāja, putekļu filtra, spiediena regulatora, droseļvārsta, drošības vārsta utt. Galvenā funkcija ir līdzsvarot no slāpekļa-skābekļa atdalīšanas sistēmas atdalītā slāpekļa spiedienu un tīrību, lai nodrošinātu nepārtrauktu padevi slāpekļa. Tajā pašā laikā, kad adsorbcijas tornis tiek reģenerēts līdz adsorbcijas slēdzim, tas daļu no uzglabātās kvalificētās slāpekļa gāzes uzlādēs adsorbcijas torņa aizsargājošajā slānī, un tā funkcija ir arī palīdzēt adsorbcijas torņa spiediena paaugstināšanā.


Elektriskā vadības sistēma

Elektrisko vadības sistēmu veido programmējams kontrolieris CPU, gāzes avota trīskāršais elements, solenoīda vārsts, indikatora gaisma, slāpekļa analizators utt. Tā galvenokārt tiek uzstādīta elektriskajā vadības skapī. Elektriskās vadības sistēmas galvenās funkcijas ir iekārtas palaišanas-apstāšanās darbība, darba stāvokļa indikators, kļūmes skaņas un gaismas trauksmes indikācija, tīrības indikācija, pneimatiskā vārsta vadīšana atbilstoši iestatītajai procedūrai, tālvadības displejs un vadība utt.