Mājas > Jaunumi > Saturs

Piesardzības pasākumi slāpekļa ģeneratoru izmantošanai kabeļu ražošanā

Mar 13, 2021

Kabeļu nozarē slāpekļa izmantošana ir ļoti izplatīta. Piemēram, vara stieplei vilkšanas procesā ir nepieciešama atlaidināšana un iepriekšēja uzsildīšana. Šajā procesā slāpeklis ir nepieciešams, lai aizsargātu vara stieples virsmu, lai novērstu oksidēšanos.

PSA slāpekļa ģenerators ir uzticams slāpekļa ģenerators. Tas izmanto neizsīkstošu gaisu kā izejvielu, oglekļa molekulāro sietu kā adsorbentu, spiediena svārstību adsorbcijas principu un oglekļa molekulārā sieta selektivitāti pret skābekli un slāpekli. Adsorbcija atdala slāpekli un skābekli. Salīdzinot ar tradicionālo slāpekļa ražošanas metodi, tai ir vienkāršas procesa plūsmas īpašības, augsta automatizācijas pakāpe, ātra gāzes ražošana (15-30 minūtes), zems enerģijas patēriņš, slāpekļa tīrības noteikšana tiešsaistē, ērta darbība un apkope, zemākas ekspluatācijas izmaksas un spēcīga ierīces pielāgošanās spēja. PSA slāpekļa ģenerators ir vienreizējs ieguldījums pastāvīgai gāzes izmantošanai, vienas pogas palaišanai un bez uzraudzības darbībai, kas var ietaupīt darbaspēku un izmaksas.

Pēc pieredzes slāpekļa ģeneratora lietošanas laikā jāpievērš uzmanība šādiem aspektiem:

1) Modeļa izvēlei, tas ir, slāpekļa ražošanas sistēmas darbspējai jāatbilst faktiskajam pieprasījumam.

2) Izolētiem tandēma kabeļiem vara stieples aizsargājošā daļa atrodas atlaidināšanas daļā, tāpēc slāpekļa izvadi jāuzstāda pie iekārtas atlaidināšanas un dzesēšanas daļām. Izejas izmērs ir kritisks slāpekļa plūsmai un spiedienam.

3) Lai nepieļautu skābekļa iekļūšanu atlaidināšanas dzesēšanas daļā, regulāri jāpārbauda skābekļa saturs.

4) Slāpekļa filtrēšanas sistēmai regulāri jāizlaiž piemaisījumi. Regulāri jātīra vārsta pārveidotājs un izpūtēja vārsts slāpekļa ražošanas sistēmā.

5) Elektromagnētiskais vārsts un citi vārsti slāpekļa ģenerēšanas sistēmā regulāri jāpārbauda, ​​jo slāpekļa ģeneratora bieža iedarbināšana un aizvēršana ietekmēs vārsta kalpošanas laiku, un, kad vārsts būs bojāts, tas nevarēs ražot kvalificēts slāpeklis, kas arī ļoti ietekmēs produkta kvalitāti. ietekmes.

6) To var aprīkot ar spiediena trauksmi, kad spiediens ir mazāks par iestatīto vērtību, sistēma atskaņos trauksmi.