Mājas > Jaunumi > Saturs

Priekšrocības slāpekļa ģeneratori, ko izmanto pārtikas rūpniecībā

Jan 09, 2021

Pārtikas saglabāšanas slāpekļa ģenerators ir augstas tīrības slāpekļa ģenerators, kas īpaši paredzēts pārtikas iepakošanai un konservēšanas rūpniecībai, pamatojoties uz uzlabotas PSA spiediena šūpoles adsorbcijas principu, izmantojot oglekļa molekulāro sietu, lai atdalītu slāpekli un skābekli no saspiesta gaisa. Tas nodrošina sausu, nepārtrauktu un tīru slāpekli pārtikas iepakojumam, dzērienu maisīšanai, augļu un dārzeņu uzglabāšanai, graudaugu fumigācijai, pārtikas slāpekļa uzpūstībai utt. Tam ir ātrs slāpekļa ražošanas ātrums, augsta tīrība, kompakta struktūra, ērta kustība, zemi ieguldījumi, viegla apkope, mikrodatora automātiska vadība, enerģijas taupīšana un citas funkcijas.


Īpašais slāpekļa ģenerators pārtikas rūpniecībai ir piemērots graudu zaļajā uzglabāšanā, Penghua pārtikas slāpekļa pildījuma iepakojumā, dārzeņu konservi, vīna blīvējums (konservēšana) un konservācija utt.

food industry

Slāpekļa veids:

1. Tā kā slāpekļa ķīmiskās īpašības ir stabilas, tam var būt konservants efekts; otrkārt, tas var novērst trauslu pārtikas produktu (piemēram, kartupeļu čipsu) pārrāvumu transportēšanas laikā


2. Slāpekļa gāze ir sterila, bez putekļiem un bez smaržas, kas atbilst slāpekļa prasībām, ko pieprasa pārtikas uzglabāšanas un saglabāšanas nozare.


Slāpekļa, kas piepilda pārtikas iepakojumu, loma:

1. Pretkorozijas un svaigas turēšanas: pārtikas pasliktināšanos galvenokārt izraisa oksidācijas reakcija O2 darbības apstākļos, un veicina mikroorganismu un baktēriju vairošanos izraisīt pārtikas pasliktināšanos. Kā sava veida suffocating inertas gāzes, N2 var nosmakt un kavēt baktēriju izplatīšanos pārtikā. N2 lietošanas mērķis ir novērst O2 un palēnināt pārtikas oksidāciju un elpošanu. N2 šķīdība ūdenī un eļļā ir ļoti maza, un N2 adsorbcija ar pārtiku arī ir maza. Tāpēc slāpeklis ir labāka gāze pārtikas saglabāšanai un saglabāšanai.


2. Aizsargāt pārtikas formu: ar slāpekli pildītam iepakojumam var būt arī laba nozīme pārtikas formas aizsardzībā iekšpusē: novērst kraukšķīgu un trauslu pārtikas sašķaidītu; izvairītos no spiediena nelīdzsvarotības starp iekšējo un ārējo spiedienu un spiedienu, lai savienotu iepakoto pārtiku kopā, Padariet savu tekstūru grūti; pat pārtika ar neregulārām formām var saglabāt iepakojuma virsmas skaistumu un samazināt pārtikas bojāšanos iepakojuma materiāla bojājuma dēļ, ko izraisa virsmas krokas.


3. Gāze alus, vīna un augļu sulas ražošanai: pēc fermentācijas slāpeklis ar tīrības pakāpi 98% vai vairāk tiek izmantots kā ražošanas gāze filtrēšanai, transportēšanai, sakē pretspiediena, rūsināšanas un citiem procesiem. Slāpekļa izplūdes var efektīvi izvairīties no skābekļa kaitējumu var uzlabot garšu stabilitāti alus un vīna un izvairīties no daudzām problēmām, piemēram, "novecošanās aromāts" un "nogulsnes".


Pārtikas slāpekļa uzpildīšanas mašīnas darbības princips:

Spiediena šūpoles adsorbcijas slāpekļa ģenerators (slāpekļa ģenerators, slāpekļa ģenerators) izmanto saspiestu gaisu kā izejvielu, un izmanto augstas veiktspējas oglekļa molekulāro sietu, lai selektīvi adsorbētu skābekli un slāpekli, lai tieši ražotu slāpekli.


Attīrītais saspiestais gaiss tiek adsorbēts zem spiediena un desorbēts zem samazināta spiediena adsorbcijas iedarbinājumā. Kinētiskā efekta dēļ skābekļa molekulu difūzijas ātrums ar mazāku kinētisko diametru oglekļa molekulārā sieta mikroporās ir daudz lielāks nekā slāpekļa molekulu difūzijas ātrums. Pirms adsorbcija sasniedz līdzsvaru, slāpekli bagātina gāzes fāzē un iegūst produkta slāpekli. Tad, atspiežot uz normālu spiedienu, adsorbēto slāpekli un citas piemaisījumu sastāvdaļas desorbējas, lai realizētu oglekļa molekulārā sieta reģenerāciju.


Spiediena šūpoles adsorbcijas slāpekļa ģeneratori (slāpekļa ģeneratori, slāpekļa ģeneratori) parasti izmanto divus paralēlus adsorbatorus, atver un aizver pneimatisko vārstu caur PLC programmas kontrolleri, pārmaiņus veic spiediena adsorbciju un dekompresijas reģenerācijas operācijas un nepārtraukti piegādā izejvielas Gaiss, nepārtraukta slāpekļa ražošana.


Sistēmas funkcijas

● Ērta starta, ātra slāpekļa ražošana, stabils slāpeklis un nepārtraukta gāzes ražošana.

● Mikrodatoru vadība, maza pēdas nospiedums, zems troksnis, pilnībā automātiska darbība, ērta kustība utt.

● Nominālais plūsmas ātrums un produkta gāzes tīrība tiek automātiski pielāgota.

● Slāpekļa tīrība, plūsmas tiešsaistes atklāšana un analīze, nekvalificēta skaņas un gaismas signalizācija.

● Droša darbība, neuzraudzīta, pievienota tālvadības pults.