PSA skābekļa augu ražotājiem

PSA skābekļa augu ražotājiem

Modeļa Nr.: KOB 60 trokšņa līmenis: zemu tīrības: 93-95 % ieplūdes/izplūdes lieluma: DN 50/25 garantija: 20 mēnešus izcelsmes vietu: Zhejiang Ķīnas specifikācija: CE HS kods: 84196019 sertifikācijas: ISO9001, SGS, CE, ISO spriegums: 220V galaprodukta: skābekļa iekārtas lielums: vidēja kā iegūt tūlītēju piedāvājuma? Darīt...

product details

Modeļa Nr.: KOB-60

Trokšņa līmenis: zems

Tīrību: 93-95 %

Ieplūdes/izplūdes lieluma: DN 50/25

Garantija: 20 mēneši

Izcelsmes vieta:ZhejiangĶīna

Specifikācija: CE

HS kods: 84196019

Sertifikācija: ISO9001, SGS, CE, ISO

Spriegums: 220V

Gala produkts: skābekļa

Iekārtas izmēri: vidēja

Kā iegūt tūlītēju piedāvājuma?

Lūdzam sūtīt mums e-pastu ar šādiem datiem.

1) O2. plūsmas ātrums: ___Nm3/hr

2) O2 tīrība: _ _ _ %

3) O2 izvades spiediens: ___Bar

4) spriegums un frekvence: ___V/PH/HZ

5) O2 pieteikumu.

YDGET ir veltīt nodarbojas ar ražošanas, piegādes un ekspertuekskluzīva diapazonā no PSA skābekļa augi, kas ir pilnībā automātiska un pieprasa zemas ražošanas izmaksas. Šie augi ir nepieciešami augsti stikla rūpniecībā, degošs nozaru un tērauda rūpniecību. Mēs piedāvājam patroniem, uzticamu un viegli uzstādīt augi, kas ir augsti efektīvu izpildījumu. Šie augi iet caur dažādu kvalitātes izvēles procesu, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus, pie customerand #39; s gala. Klients var izmantot šīs kvalitatīvās augus no attiecībā uz viņu vajadzībām un prasībām. Tie ir nepieciešami tādās rūpniecības nozarēs kā stikla rūpniecība, tērauda rūpniecība un cietlodi nozare utt.

YDGET PSA SKĀBEKĻA ĢENERATORS

Specifikācija:

1) tīrība: 28 ~ 95 %

2) kapacitāte: 1 ~ 3000Nm3/h

3) veic spiediena: 0.1 ~ 0.6Mpa (0.6 ~ ir pieejama arī 15.0MPa)

4) rasas punkta: mazāk nekā 45 grādu

5) tips: Pārvietojamus

6) preču zīme: Yuanda

7) izcelsme: Hangzhou, Zhejiang, China

8) piegāde: 20-50days

Produkta īpašības

1. pilnīgu automatizāciju

Visas sistēmas ir paredzētas piedalījās ANO darbībai un automātiskā skābekļa pieprasījuma korekcija.

2. zemāka vieta prasība

Dizains un instrumentācijai augu lielums padara ļoti kompakta, montāžu uz sliedes, paneļu un piegādāta no rūpnīcas.

3. ātrās palaišanas

Darbības uzsākšanas laiks ir apmēram 30 minūtes iegūt nepieciešamo skābekli tīrību. Tātad šīs vienības var ieslēgt andamp; OFF uz vienu skābekļa pieprasījuma izmaiņas.

4. augstu uzticamību

Itand #39; s ļoti uzticamu nepārtrauktu un stabilu darbību ar pastāvīgu skābekļa tīrību. Augu pieejamības laiks vienmēr ir labāka par 93 %.

5. zeolite molekulāro sietu dzīvē

Paredzamo Zeolite Molecular sieti dzīve ir vairāk nekā 10 gadus t.i. visa dzīves laikā skābekļa iekārtas. Līdz ar to nav nomaiņas izmaksas.

6. zems investīciju un enerģijas patēriņu

7. vienkāršo ekspluatāciju un apkopi

Funkcionālā specifikācija:

1. sistēma pieņem vienu klikšķi sākt ceļu, gaisa kompresoru, Refrigerated gaisa fēns, Adsportion fēns, ģenerators būs jāsāk strādāt pēc programma pa vienam.

2 skābekļa ģenerators, kas aprīkoti ar bezierunu skābekļa gāzes brīdinājuma signalizācijas un automātiskās ventilācijas ārā, tad tā var pārliecināties, vai visi skābekļa, kas tērēta cauruļvads ir labas kvalitātes.

3 skābekļa ģenerators, kas aprīkots ar krāsains touch screen no Siemens Vācijā, tā parāda pašreizējo stāvokli, tīrību, spiediena un likmi slāpekļa plūsmu visa sistēma tiešsaistē; Un tas arī atgādina uzturēšanas laika, ierakstīt problēmas ar trauksmi, ekspluatācijas datu lejupielādi.

Zhejiang Yuanda gaisa separācijas iekārtu Co LTD

YDGET ir diapazonā PSA slāpekļa andamp; skābekļa ģeneratori, membrānu andamp slāpekli; ģeneratoru skābekļa, slāpekļa attīrīšanas sistēmām u.c. un ir plaši izmanto rūpniecībā, naftas, naftas andamp; gāzes ķīmisko vielu, elektronika, metalurģija, ogles, farmācija, kosmiskās aviācijas, autos, stikla, plastmasas, pārtikas, ārstniecības, graudu utt. Ar gadiem pētniecības gaisa atdalīšanas tehnoloģiju un bagāts šķīdums pieredzi dažādās nozarēs, YDGET pielīp pie mūsu klientiem nodrošina uzticamāku, ekonomiskāku, ērtāk profesionālo gāzes risinājumus.

Mums ir vienmēr gatavs būt jūsu rīcībā pieredzējušu profesionālu komandu. Pārdošanas inženieri rūpīgi analizēt jūsu norādītajām prasībām un piedāvāt jums piemērotu risinājumu. Pēc pārdošanas pakalpojumu sistēma garantē ātra atbilde uz jūsu problēmām 24 stundu laikā un to izšķiršana pēc iespējas īsākā laikā. YDGET atbild par pēcpārdošanas slāpekļa/skābekļa ģeneratori un citiem pakalpojumiem saistīto aprīkojumu, ko mums piedāvā.

YDGET ir paredzēta, lai ar mūsu klientiem ar uzticamāku, ekonomiskāku un ērtāk gaisa atdalīšanu risinājumiem un profesionālu pakalpojumu sniegšanu.


Hot Tags: PSA skābekļa augu ražotājiem Ķīnā, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, eksportētāji, pārdevējs, pirkt

Pāri: skābekļa ģenerators combusion

Nākamo: akumulators skābekļa koncentratora

Izmeklēšana