PSA gaisa atdalīšanas skābekļa slāpekļa rūpnīca

PSA gaisa atdalīšanas skābekļa slāpekļa rūpnīca

1. Uzņēmuma pārskats Zhejiang Yuanda Air separācijas iekārtas Co, LTD. ir virkne PSA slāpekļa un skābekļa ģeneratoru, membrānas slāpekļa un skābekļa ģeneratoru, slāpekļa attīrīšanas sistēmas utt, un tiek plaši izmantotas naftas, naftas un gāzes, ķīmisko vielu, elektronikas, ...

product details

PSA gaisa atdalīšanas skābekļa slāpekļa rūpnīca

1.uzņēmuma pārskats

Zhejiang Yuanda Gaisa atdalīšanas iekārtas Co, LTD. ir vairāki PSA slāpekļa un skābekļa ģeneratori, membrānas slāpekļa un skābekļa ģeneratori, slāpekļa attīrīšanas sistēmas utt., un tās plaši izmanto naftas, naftas un gāzes, ķīmisko vielu, elektronikas, metalurģijas, ogļu, farmaceitisko, kosmisko, autosalonu, stikla, plastmasa, pārtika, ārstēšana, graudi utt. Ar gados veikto pētījumu par gaisa atdalīšanas tehnoloģiju un bagātīgu risinājumu pieredzi dažādās nozarēs, YDGET cenšas nodrošināt klientus ar drošākiem, ekonomiskākiem un ērtākiem profesionāliem gāzes risinājumiem.
Mums ir pieredzējusi profesionāla komanda, kas vienmēr ir gatava būt jūsu rīcībā. Pārdošanas inženieri rūpīgi analizē jūsu norādītās prasības un piedāvā piemērotus risinājumus. Pēcpārdošanas servisa sistēma nodrošina ātru atbildi uz jūsu problēmām 24 stundu laikā un to rezolūcijas īsākā laikā. YDGET ir atbildīgs par pēcpārdošanas pakalpojumiem slāpekļa / skābekļa ģeneratoriem un citām saistītām iekārtām, kuras mums piedāvā.
YDGET ir veltīts, lai apgādātu ar saviem klientiem uzticamākus, ekonomiskākus un ērtākus gaisa sadalīšanas risinājumus un profesionālu servisu.
公司 概况 .jpg


车间 1.jpg

车间 2.jpg

2. Kāpēc izvēlēties YUANDA PSA skābekļa ģeneratoru?
YDGET.com veltīt nodarbojas ar ražošanu, piegādi un ekspertu   ekskluzīvs PSA skābekļa rūpnīcu klāsts, kas ir pilnībā automātisks un prasa zemas paaudzes izmaksas. Šie augi ir ļoti vajadzīgi stikla rūpniecībā, degošās rūpniecības nozarēs un tērauda rūpniecībā. Mēs piedāvājam patrons uzticamus un viegli uzstādīt augstas efektivitātes augus. Šie augi iet caur dažādu kvalitātes pārbaudes procesu, nodrošinot vislabāko rezultātu pēc klienta beigām. Klients var izmantot šos kvalitatīvos augus atbilstoši savām vajadzībām un prasībām.
* Augsta skābekļa tīrība
PSA skābekļa ģeneratoru iekārtas ļauj ražot augstas tīrības skābekli no saspiestā gaisa. Šo skābekļa tīrību var nodrošināt arī kriogēnās sistēmas, taču tās ir ievērojami sarežģītākas un attaisnojamas tikai ar lieliem patēriņa apjomiem. Skābekļa ģeneratori izmanto z MS (zoliet molekulāro sietu) tehnoloģiju, lai nodrošinātu nepārtrauktu augstas skābekļa patēriņu un ir pieejami ar iekšējiem kompresoriem vai bez tiem.
* Zemas ekspluatācijas izmaksas
Aizstājot novecojušas gaisa sadales iekārtas, slāpekļa ražošanas ietaupījumi pārsvarā pārsniedz 50%. [Vajadzīgs citāts]
Skābekļa ģeneratoru radītā skābekļa neto izmaksas ir ievērojami mazākas nekā pudelēs pildītas vai sašķidrinātā skābekļa izmaksas.
* Skābekļa ģeneratori mazāk ietekmē vidi
Skābekļa gāzes radīšana ir ilgtspējīga, videi draudzīga un energoefektīvāka pieeja, lai nodrošinātu tīru, tīru, sausu skābekļa gāzi. Salīdzinot ar enerģiju, kas vajadzīga kriogēnas gaisa separācijas iekārtām, un enerģiju, kas nepieciešama šķidrā skābekļa transportēšanai no iekārtas uz iekārtu, radītais skābeklis patērē mazāk enerģijas un rada daudz mazāk siltumnīcefekta gāzu.
优质 配件 .jpg

3.Yuanda KOB sērija PSA skābekļa ģenerators
3.1 Specifikācija:
1) Tīrība: 28 ~ 95%
2) jauda: 1 ~ 3000Nm3 / h
3) Spiediena izmešana: 0.1 ~ 0.6Mpa (pieejams arī 0.6 ~ 15.0MPa)
4) Rasas punkts: <-45 °="">
5) Tips: Skid-Mounted
6) Preču zīme: Yuanda
7) Izcelsme: Hangzhou, Zhejiang, Ķīna
8) Piegāde: 20-50 dienas
3.2 Produkta īpašības
1. Pilnīga automatizācija
Visas sistēmas ir paredzētas neatliekamai darbībai un automātiskai skābekļa patēriņa korekcijai.
2. Mazākas telpas prasības
Dizains un instrumenti padara ražotnes izmēru ļoti kompaktu, montāžu uz sliedēm, saliekamās un piegādātas no rūpnīcas.
3. Ātra palaišana
Uzsākšanas laiks ir apmēram 30 minūtes, lai iegūtu vēlamo skābekļa tīrību. Tātad šīs vienības var ieslēgt un izslēgt atkarībā no pieprasījuma par skābekli izmaiņām.
4. Augsta uzticamība
Tas ir ļoti uzticams nepārtrauktai un vienmērīgai darbībai ar pastāvīgu skābekļa tīrību. Augu pieejamības laiks vienmēr ir labāks par 93%.
5. Zeolīta molekulāro sietu dzīve
Paredzētā ceolīta molekulāro sietu dzīve ir vairāk nekā 10 gadus, ti, skābekļa rūpnīcas viss dzīves laiks. Tāpēc nav jāmaina izmaksas.
6. Zems ieguldījums un enerģijas patēriņš
7. Vienkārša darbība un apkope
3.3. Funkcionālās specifikācijas:
1. Sistēma pieņem vienu klikšķi sākuma veidā, gaisa kompresors, ledusskapja žāvētājs, Adsportion žāvētājs, Generator sāks strādāt pēc programmas pa vienam.
2. Skābekļa ģenerators, kas aprīkots ar nekvalificētu skābekļa gāzes brīdinājuma signālu un automātisku izplūdi, tad var pārliecināties, ka viss skābeklis, kas nonāk cauruļvadā, ir labs.
3. Skābekļa ģenerators, kas aprīkots ar krāsainu skārienekrānu no "Siemens Germany", var parādīt darbības režīmu, tīrību, spiedienu un slāpekļa likmi visā sistēmas tīklā tiešsaistē; tā var arī atgādināt uzturēšanas laiku, reģistrēt trauksmes trauksmi , lejupielādēt ekspluatācijas datus.

4. Slāpekļa / skābekļa gāzes tipiskais pielietojums  
应用 1.jpg
5. Pakešu transportēšana un daži gala lietotāji
运源 包装 .jpg

6. Kvalitātes kontrole
YUANDA Gas Enigineering & Technology Jūs varat būt pārliecināts par YDGET risinājuma kvalitāti. YUANDA   izmanto tikai labākos piegādātājus un komponentus. Un visus slāpekļa ģeneratorus pārbauda un pasūtīja profesionāli eksperti, lai pārliecinātos, vai viss ir kvalificēts pirms rūpnīcas atstāšanas.

7. Garantija
Preču garantijas periods no YDGET ir 360 dienas kopš uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pabeigšanas dienas vai 420 dienas pēc preču saņemšanas, atkarībā no tā, kas notiek agrāk.

8. Serviss un atbalsts
YDGET piedāvā virkni pakalpojumu, kas palīdzēs jums maksimāli palielināt jūsu ieguvumus. Lai nodrošinātu maksimālu ērtību, mēs piedāvājam fiksētas cenas pakalpojumu līgumu, kas pamatojas uz darbības laiku vai kalendāru
laiks. Protams, visi klienti var jebkurā laikā piezvanīt mums. Mēs vienmēr esam vairāk nekā gatavi jums palīdzēt.
1) Konsultācijas
Palīdzība pašpalīdzībai, pieredzes apmaiņai un individuālam atbalstam.
Ja jums ir jautājumi par rūpnīcas darbību vai nepieciešama kāda problēma, mēs sniedzam padomu vai nu pa tālruni, vai rakstiski. Tiešais kontakts ar jums ir ļoti svarīgs mums, jo tas ir pamats pastāvīgai sadarbībai kā partneriem abām pusēm.
2) nodošana ekspluatācijā
Sistemātiska no pēdējā uzstādīšanas līdz apstiprināšanai pareizai darbībai un garantētām funkcijām. Tas ietver plašas ekspluatācijas pārbaudes, profesionālu uzpildīšanu ar adsorbentiem un katalizatoriem, pareizu iedarbināšanu, optimālu darba parametru iestatīšanu un visu drošības funkciju pārbaudi. Tajā pašā laikā mēs apmācām jūsu apkalpojošo personālu par iekārtas funkcijām un darbību.
3) rezerves daļu serviss
Visā pasaulē, ātri un zemu cenu visā jūsu uzņēmuma darbības laikā. Mūsu piegādāto augu sastāvdaļu atšķirīgā marķēšana ļauj mums skaidri noteikt pieprasītās rezerves daļas. Mēs piegādājam jums produktus, kas paredzēti ilgstošai ekspluatācijai un ekonomiskai efektivitātei.
Lai veiktu izmaiņas un paplašinājumus, mēs meklējam optimālāko un ekonomisko risinājumu jūsu individuālajam mērķim.
4) apkope / labojumi
Regulāra pārbaude un apkope nodrošina pastāvīgu darbību, izvairās no bojājumiem un novērš negaidītus traucējumus. Veicot apkopes / pārskata darbus, mēs pārbaudām visas atbilstošās sastāvdaļas funkcijai un stāvoklim, apmaiņas defektiem, lietotiem un nodilušajiem detaļām, un pēc tam optimāli pielāgotu savu iekārtu atbilstoši konkrētajiem darba apstākļiem. Atkarībā no auga lieluma un
darba apjoms, mūsu pakalpojumu klāsts ietver arī detalizētu pārskatīšanu, kā arī līgumslēdzēju koordināciju un uzraudzību. Protams, mēs piegādājam tehniskās apkopes dokumentāciju ziņojuma un rezerves daļu ieteikumu veidā, un mēs saskaņojam mūsu grafikus atbilstoši jūsu prasībām.
5) Apmācība
Zināšanas par personālu.
Ekspluatācija, apkope un remonts, elektriskās mērīšanas un kontroles iekārtas vai procesu inženierija - mēs piedāvājam speciālus apmācību mūsu ekspertiem. Neatkarīgi no tā, vai vietne strādā ar pašu planētu vai mūsu telpām, mēs koncentrējamies uz saviem jautājumiem un problēmām.

9. Kā saņemt tūlītēju un precīzu citātu?
Nevilcinieties sūtīt mums e-pastu ar šādiem datiem.
1) O2 plūsmas ātrums: _____ Nm3 / h
2) O2 tīrība: _____%
3) O2 izplūdes spiediens: _____Bar
4) Rasas punkts: _____ ℃
5) O2 pielietojums: _____ (sadedzināšana, metināšana vai ko?)

6) Spriegumi un frekvence: ______ V / PH / HZ

7) Vietējais jūras līmenis: _____m


10. Zhejiang Yuanda gaisa atdalīšanas iekārtas Co.Ltd.
YDGET .com   nodarbojas ar ražošanu, piegādi un ekspertu   ekskluzīvs PSA skābekļa rūpnīcu klāsts, kas ir pilnībā automātisks un prasa zemas paaudzes izmaksas. Šie augi ir ļoti vajadzīgi stikla rūpniecībā, degošās rūpniecības nozarēs un tērauda rūpniecībā. Mēs piedāvājam patrons uzticamus un viegli uzstādīt augstas efektivitātes augus. Šie augi iet caur dažādu kvalitātes pārbaudes procesu, nodrošinot vislabāko rezultātu pēc klienta beigām. Klients var izmantot šos kvalitatīvos augus atbilstoši savām vajadzībām un prasībām. Tie ir nepieciešami tādās nozarēs kā stikla rūpniecība, tērauda rūpniecība un kausēšanas nozare ucHot Tags: psa gaisa atdalīšanas skābekļa slāpekļa rūpnīca, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, eksportētāji, pārdevējs, pirkt

Pāri: Augstas kvalitātes kompaktais slāpekļa ģenerators

Nākamo: Skid Compact Oxygen Generator

Izmeklēšana

You Might Also Like