Ļoti automobiļa stabils skābekļa ģenerators ar rūpnīcas konkurētspējīgu cenu (CE / ISO / ASME / SGS)

Kā saņemt tūlītēju citātu? Nevilcinieties sūtīt mums e-pastu ar šādiem datiem. 1) O2 plūsmas ātrums: _____ Nm3 / h 2) O2 tīrība: _____% 3) O2 izplūdes spiediens: _____ Bar 4) Rasas punkts: -45c 5) O2 pielietojums. 6) Jūsu vietējais jūras līmenis 7) Spriegumi un frekvence: ______ V / PH / HZ Yuanda KOB sērija ...

product details

YUANDA skābekļa aparāta priekšrocība

* Visticamākā tehnoloģija
* Uzlabota un ekonomiskāki gaisa atdalīšanas moduļi. ārkārtīgi zems enerģijas patēriņš
* Vienkāršs inženiertehniskais projekts, mazāk komponentu = zemākas uzturēšanas izmaksas
* Automātiska darbība.
* Pagrieziena atslēga risinājumu un pirms pasūtījuma.
* Slide montāžas dizains, viegli uzstādīšana.
* Izturīga molekulāro sietu un tērauda konstrukcijas nodrošina ilgāku mūžu.
* Mēs veicam individuālo apkalpošanas režīmu, viens klients - viens salers - viens inženieris, kas nodarbojas ar skābekļa mašīnu komplekta izveidi


Kā saņemt tūlītēju citātu?

Nevilcinieties sūtīt mums e-pastu ar šādiem datiem.
1) O2 plūsmas ātrums: _____ Nm3 / h
2) O2 tīrība: _____%
3) O2 izplūdes spiediens: _____Bar
4) Rasas punkts : -45c
5) O2 pielietojums.             
6) Jūsu vietējais jūras līmenis           
7) Spriegumi un frekvence: ______ V / PH / HZ

Yuanda KOB sērija PSA skābekļa ģenerators

1.Specifikācija:
1) Tīrība: 28 ~ 95%
2) jauda: 1 ~ 3000Nm3 / h
3) Spiediena izmešana: 0.1 ~ 0.6Mpa (pieejams arī 0.6 ~ 15.0MPa)
4) Rasas punkts: <>
5) Tips: Skid-Mounted
6) Preču zīme: Yuanda
7) Izcelsme: Hangzhou, Zhejiang, Ķīna
8) Piegāde: 3-15 dienas
20180425.jpg

2. Kvalitātes kontrole
YUANDA Gas Enigineering & Technology Jūs varat būt pārliecināts par YDGET risinājuma kvalitāti. YUANDA izmanto tikai labākos piegādātājus un komponentus. Un visus slāpekļa ģeneratorus pārbauda un pasūtīja profesionāli eksperti, lai pārliecinātos, vai viss ir kvalificēts pirms rūpnīcas atstāšanas.

3. Garantija
Preču garantijas periods no YDGET ir 360 dienas kopš uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pabeigšanas dienas vai 420 dienas pēc preču saņemšanas, atkarībā no tā, kas notiek agrāk.

4. Serviss un atbalsts
YDGET piedāvā virkni pakalpojumu, kas palīdzēs jums maksimāli palielināt jūsu ieguvumus. Lai nodrošinātu maksimālu ērtību, mēs piedāvājam fiksētas cenas pakalpojumu līgumu, kas pamatojas uz darbības laiku vai kalendāru
laiks. Protams, visi klienti var jebkurā laikā piezvanīt mums. Mēs vienmēr esam vairāk nekā gatavi jums palīdzēt.
1) Konsultācijas
Palīdzība pašpalīdzībai, pieredzes apmaiņai un individuālam atbalstam.
Ja jums ir jautājumi par rūpnīcas darbību vai nepieciešama kāda problēma, mēs sniedzam padomu vai nu pa tālruni, vai rakstiski. Tiešais kontakts ar jums ir ļoti svarīgs mums, jo tas ir pamats pastāvīgai sadarbībai kā partneriem abām pusēm.
2) nodošana ekspluatācijā
Sistemātiska no pēdējā uzstādīšanas līdz apstiprināšanai pareizai darbībai un garantētām funkcijām. Tas ietver plašas ekspluatācijas pārbaudes, profesionālu uzpildīšanu ar adsorbentiem un katalizatoriem, pareizu iedarbināšanu, optimālu darba parametru iestatīšanu un visu drošības funkciju pārbaudi. Tajā pašā laikā mēs apmācām jūsu apkalpojošo personālu par iekārtas funkcijām un darbību.
3) rezerves daļu serviss
Visā pasaulē, ātri un zemu cenu visā jūsu rūpnīcas ekspluatācijas laikā. Mūsu piegādāto augu sastāvdaļu atšķirīgā marķēšana ļauj mums skaidri noteikt pieprasītās rezerves daļas. Mēs piegādājam jums produktus, kas paredzēti ilgstošai ekspluatācijai un ekonomiskai efektivitātei.
Lai veiktu izmaiņas un paplašinājumus, mēs meklējam optimālāko un ekonomisko risinājumu jūsu individuālajam mērķim.
4) apkope / labojumi
Regulāra pārbaude un apkope nodrošina pastāvīgu darbību, izvairās no bojājumiem un novērš negaidītus traucējumus. Veicot apkopes / pārskata darbus, mēs pārbaudām visas atbilstošās sastāvdaļas funkcijai un stāvoklim, apmaiņas defektiem, lietotiem un nodilušajiem detaļām, un pēc tam optimāli pielāgotu savu iekārtu atbilstoši konkrētajiem darba apstākļiem. Atkarībā no auga lieluma un
darba apjoms, mūsu pakalpojumu klāsts ietver arī detalizētu pārskatīšanu, kā arī līgumslēdzēju koordināciju un uzraudzību. Protams, mēs piegādājam tehniskās apkopes dokumentāciju ziņojuma un rezerves daļu ieteikumu veidā, un mēs saskaņojam mūsu grafikus atbilstoši jūsu prasībām.
5) Apmācība
Zināšanas par personālu.
Ekspluatācija, apkope un remonts, elektriskās mērīšanas un kontroles iekārtas vai procesu inženierija - mēs piedāvājam speciālus apmācību mūsu ekspertiem. Neatkarīgi no tā, vai vietne strādā ar pašu planētu vai mūsu telpām, mēs koncentrējamies uz saviem jautājumiem un problēmām.


5. Kāpēc izvēlēties YUANDA PSA skābekļa ģeneratoru?
YDGET.com nodarbojas ar ražošanu, piegādi un ekspertu ekskluzīvu PSA skābekļa rūpnīcu klāstu, kas ir pilnībā automātiski un prasa zemas paaudzes izmaksas. Šie augi ir ļoti vajadzīgi stikla rūpniecībā, degošās rūpniecības nozarēs un tērauda rūpniecībā. Mēs piedāvājam patrons uzticamus un viegli uzstādīt augstas efektivitātes augus. Šie augi iet caur dažādu kvalitātes pārbaudes procesu, nodrošinot vislabāko rezultātu pēc klienta beigām. Klients var izmantot šos kvalitatīvos augus atbilstoši savām vajadzībām un prasībām.
* Augsta skābekļa tīrība
PSA skābekļa ģeneratoru iekārtas ļauj ražot augstas tīrības skābekli no saspiestā gaisa. Šo skābekļa tīrību var nodrošināt arī kriogēnās sistēmas, taču tās ir ievērojami sarežģītākas un attaisnojamas tikai ar lieliem patēriņa apjomiem. Skābekļa ģeneratori izmanto z MS (zoliet molekulāro sietu) tehnoloģiju, lai nodrošinātu nepārtrauktu augstas skābekļa patēriņu un ir pieejami ar iekšējiem kompresoriem vai bez tiem.
* Zemas ekspluatācijas izmaksas
Aizstājot novecojušas gaisa sadales iekārtas, slāpekļa ražošanas ietaupījumi pārsvarā pārsniedz 50%. [Vajadzīgs citāts]
Skābekļa ģeneratoru radītā skābekļa neto izmaksas ir ievērojami mazākas nekā pudelēs pildītas vai sašķidrinātā skābekļa izmaksas.
* Skābekļa ģeneratori mazāk ietekmē vidi
Skābekļa gāzes radīšana ir ilgtspējīga, videi draudzīga un energoefektīvāka pieeja, lai nodrošinātu tīru, tīru, sausu skābekļa gāzi. Salīdzinot ar enerģiju, kas vajadzīga kriogēnas gaisa separācijas iekārtām, un enerģiju, kas nepieciešama šķidrā skābekļa transportēšanai no iekārtas uz iekārtu, radītais skābeklis patērē mazāk enerģijas un rada daudz mazāk siltumnīcefekta gāzu.


6. Produkta īpašības
1. Pilnīga automatizācija
Visas sistēmas ir paredzētas neatliekamai darbībai un automātiskai skābekļa patēriņa korekcijai.
2. Mazākas telpas prasības
Dizains un instrumenti padara ražotnes izmēru ļoti kompaktu, montāžu uz sliedēm, saliekamās un piegādātas no rūpnīcas.
3. Ātra palaišana
Uzsākšanas laiks ir apmēram 30 minūtes, lai iegūtu vēlamo skābekļa tīrību. Tātad šīs vienības var ieslēgt un izslēgt atkarībā no pieprasījuma par skābekli izmaiņām.
4. Augsta uzticamība
Tas ir ļoti uzticams nepārtrauktai un vienmērīgai darbībai ar pastāvīgu skābekļa tīrību. Augu pieejamības laiks vienmēr ir labāks par 93%.
5. Zeolīta molekulāro sietu dzīve
Paredzētā ceolīta molekulāro sietu dzīve ir vairāk nekā 10 gadus, ti, skābekļa rūpnīcas viss dzīves laiks. Tāpēc nav jāmaina izmaksas.
6. Zems ieguldījums un enerģijas patēriņš
7. Vienkārša darbība un apkope

Hot Tags: augsti auto stabila skābekļa ģenerators ar rūpnīcas konkurētspējīgu cenu (ce / iso / asme / sgs), Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, eksportētāji, pārdevējs, pirkt

Pāri:

Nākamo: Enerģijas taupīšanas skābekļa ģenerators

Izmeklēšana