Maza slāpekļa ģenerators

Maza slāpekļa ģenerators

Specification1) tīrība: 95 99,9999 %2) jaudas: 5-8000Nm3/h3) spiediena: 0-0.8Mpa (1.0 ~ 15.0MPa ir pieejams arī) 4) rasas punkta:-45 grādu --70Technical Features1) ieved pneimatisko vārstu, izmantojot

product details

Specifikācija
1) tīrība: 95 99,9999 %
2) ietilpība: 5-8000Nm3/h
3) veic spiediena: 0-0.8Mpa (1.0 ~ ir pieejama arī 15.0MPa)
4) rasas punkta:-45 grādu - -70
Tehniskās īpašības
1) importēto pneimatisko vārstu, izmantojot dzīvi ir vairāk nekā 3 miljonus reižu;
2) Siemens PLC Intelligent programmas kontrolieris, viegli un stabilu darbību;
3) īpašu inerta keramikas bumbiņas difūzijas tehnoloģija padara gaisa plūsma izplatīšanas vienmērīgi; uzlabot adsorbciju uz sorbentu;
4) sevi piespiest cilindru saspiest ierīce (patents Nr.: ZL 200820168079.9) aizsardzībai, izmantojot dzīves oglekļa molekulāro sietu;
5) sākotnējā centrbēdzes vibrācijas piepilda (patents Nr.: ZL 200820168078.4) efektīvi nodrošinātu maksimāli uzpildes tilpums.

Kā iegūt tūlītēju piedāvājuma?

Lūdzam sūtīt mums e-pastu ar šādiem datiem.

1) N2 caurplūdumu: ___Nm3/hr

2) N2 tīrība: _ _ _ %

3) N2 izvades spiediens: ___Bar

4) spriegums un frekvence: ___V/PH/HZ

5) slāpekļa pieteikumu.

Pieteikumus no slāpekļa ģeneratori

Pārtikas produktu un dzērienu rūpniecība

Šobrīd pārtikas vai dzērienu ražo vai augļi un novākto dārzeņu, novecošanās procesu sitieni līdz pabeigta sabrukšanas produktus. Tas izraisa baktērijas un citi mikroorganismi. Ģeneratorus izmanto plūdu N2, kas izņem skābekli un paildzina produkta kalpošanas ievērojami, jo šie organismi nevar attīstīt produktu. Turklāt pārtikas, kas izraisa oksidēšanās ķīmiskās sadalīšanās var likvidēt vai apturēts.

Analītiskā ķīmija

Slāpekli ģeneratori ir nepieciešami dažāda veida analītiskā ķīmija kā šķidruma hromatogrāfijas-masu spektrometrija un gāzu hromatogrāfiju, ja slāpekļa stabilu un nepārtrauktu sniegšanu ir vajadzīgs.

Lidmašīnu un automašīnu riepas

Lai arī gaiss ir 78 % slāpekļa, lielākā daļa lidmašīnu riepas ir piepildīta ar slāpekli, un ir daudz riepu un automobiļu veikalos ar slāpekļa ģeneratori, lai aizpildītu riepas, priekšrocība ir, ka slāpekļa tvertne ir sauss. Bieži vien saspiestā gaisa tvertne būs ūdens to, kas nāk no atmosfēras ūdens tvaiku kondensācijas tvertne pēc aiziešanas gaisa kompresoru. Arī slāpekļa esot stabilāka spiedienu, kad silda un atdzesē [atsauce vajadzīgi] un ir minētā [atsauce vajadzīgi] būtu lielāka molekulu (109.76 pm), tāpēc nav tik viegli kā O2 izplatās riepa [atsauce vajadzīgi] (120.74 pm) un argona.

Ķīmiskā un naftas ķīmijas rūpniecība

Primāro un ļoti nozīmīgs slāpekļa ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībā piemērošana ir inertā vidē, mērķis ir nodrošināt vispārējās rūpniecības drošību laikā tīrīšana un aizsardzības procesā kuģu nodrošināšana. Turklāt tiek izmantots slāpekļa cauruļvados spiediena pārbaudes, ķimikāliju transportēšanai un tehnoloģiskos procesos izmanto katalizatoru reģenerācijas.

Elektronika

Elektronikas, slāpekļa kalpo kā antioksidants, ražojot semi-diriģenti un elektriskās ķēdes, termiskā apstrāde, gatavās produkcijas, kā arī putu un tīrīšana.

Stikla rūpniecība

Stikla ražošanā, slāpekļa izrādās efektīvs kā dzesēšanas aģentu loks krāsns elektrodiem, oksidācijas inhibitors procesa procedūras laikā, kā arī gaisa dzesētāju.

Metalurģija

Metāla rūpniecība parasti izmanto slāpekli kā līdzekli sargāšanas atkvēlināšanas melno un krāsaino metālu. Arī slāpekļa ir noderīga šādas nozares standarta procesus kā neitrālu atlaidināšanas, līmēšanas, grūti cietlodi, stresa atbrīvojot, cianīdu pastiprināšana, metāla pulvera saķepināšanas un ekstrūzijas mirst dzesēšanas.

Krāsu un laku ražošanas nozare

Krāsu un laku ražošanai izmanto slāpekļa izveidi inertā vidē procesu kuģu drošības nodrošināšanai, kā arī skābekļa pārvietošanas laikā iepakojuma novērstu žāvēšanas eļļas polimerizācija.

Naftas rūpniecība

Naftas rūpniecība, slāpeklis ir neatņemama sastāvdaļa dažādos procesos. Visbiežāk, slāpekļa izmanto, lai radītu inertu vidi, lai novērstu sprādzieniem un ugunsdrošība un atbalstīt ogļūdeņražu transportēšana un nodošana. Turklāt cauruļvada testēšanai un attīrīšanās, tīrīšanas tehnoloģiju kuģiem un sašķidrinātās gāzes pārvadātāji un ogļūdeņraža uzglabāšanas iekārtu tīrīšanai tiek izmantots slāpekļa.

Farmācijas rūpniecība

Farmācijas nozarē, slāpekļa konstatē pieteikuma farmācijas iepakojuma un nodrošinot pret sprādziena un ugunsgrēka drošības pasākumos, kur labi izkliedētas vielas tiek izmantotas.

Hipoksiska gaisa ugunsgrēku novēršanas sistēmas

Slāpekli ģeneratori tiek izmantoti hipoksiska gaisa ugunsgrēku novēršanas sistēmas ražot gaisā ar zemu skābekļa saturu.Hot Tags: maza slāpekļa ģenerators, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, eksportētāji, pārdevējs, pirkt

Pāri: PSA slāpekļa ģenerators, gāzi attīrītu: 99,99 % mašīnu pārdošanai

Nākamo: Nozares slāpekļa ģenerators

Izmeklēšana